Nowe pomoce dydaktyczne w naszej szkole

W dniu 29 stycznia 2021 odbyła się w naszej szkole uroczystość przekazania urządzeń multimedialnych, pomocy dydaktycznych oraz wyposażenia sal lekcyjnych, które ułatwią codzienną pracę zarówno podczas nauki stacjonarnej, jak i zdalnej.

Dzięki współpracy Dyrekcji z organem prowadzącym Prezydentem Miasta Nowego Sącza Ludomirem Handzlem, uczniowie naszej szkoły od dzisiaj mogą korzystać z zamontowanych w salach nowoczesnych ekranów multimedialnych, a także laptopów, szczególnie pomocnych podczas edukacji zdalnej. Nauczyciele otrzymali możliwość korzystania z tabletów graficznych, które znacząco usprawniają prezentowanie treści graficznych, a pracownie przedmiotowe zyskały nowoczesne wyposażenie. Zadbano również o nowe umeblowanie sal lekcyjnych i szafki dla najmłodszych uczniów.

Przekazania sprzętu dokonał w dniu dzisiejszym Prezydent Miasta Nowego Sącz – pan Ludomir Handzel. Podczas wizyty w naszej szkole Prezydent spotkał się z Dyrekcją, nauczycielami i uczniami. Dokonał również uroczystej inauguracji tablicy multimedialnej w sali 28 rozwiązując symboliczną czerwoną wstążkę oraz bacznie przyglądając się uczniom klasy 1a, którzy z pomocą urządzenia brali udział w zajęciach dydaktycznych.

Serdecznie dziękujemy Panu Prezydentowi i całemu Urzędowi Miasta za wsparcie nas i naszej młodzieży. Przekazane nam pomoce dydaktyczne będą wielką pomocą i ułatwieniem w sferze edukacji naszych uczniów. Przyczynią się do ograniczenia barier, poszerzą możliwości edukacyjne naszych podopiecznych oraz usprawnią i unowocześnią proces edukacyjny. Na zakończenie w imieniu całej społeczności szkolnej obiecujemy, że odpowiednio wykorzystamy przekazane przed Prezydenta Miasta Nowego Sącz – pana Ludomira Handzla wsparcie, tak aby dobrze przysłużyło się ono funkcjonowaniu i rozwojowi naszych podopiecznych.