Relacja z Dnia Otwartego

W dniu 7 marca w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Podczas dwugodzinnego spaceru wszyscy goście mieli okazję poznać lepiej naszą placówkę oraz uczestniczyć w szeregu przygotowanych atrakcji. W salach lekcyjnych odbywały się warsztaty plastyczne i techniczne, gdzie przedszkolaki wykonywały kolorowe zwierzątka, tęczowe motyle lub kwiaty i laurki dla swoich rodziców. W pracowniach przedmiotowych starsi uczniowie prezentowali pomoce do nauki biologii i geografii oraz zachęcali do wspólnych zabaw z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wystawa zwierząt, gdzie można było spotkać chomiki, świnki morskie, patyczaki, skorpiona, węża, papugę, króliki, gekona, a nawet... owieczkę. Szkolne Koło Teatralne zaprosiło wszystkich do bajkowego świata podczas dwóch przedstawień teatralnych, a nauczyciele wychowania fizycznego zadbali o zdrową porcję aktywności fizycznej podczas zajęć z siatkówki i laboratorium ruchu. Miłośnicy tańca spróbowali swoich sił podczas zajęć fitness, a wszystkie maluchy opuszczały naszą szkołę z balonowym zwierzakiem i pięknym malunkiem na buzi.

Dziękujemy wszystkim za przybycie! Czekamy na Was we wrześniu!