Uroczyste otwarcie nowego boiska

Uczniowie naszej szkoły mogą korzystać z nowego boiska sportowego! Nowoczesny obiekt otworzył w dniu 15 listopada Prezydent Nowego Sącza, pan Ludomir Handzel. Obecny na uroczystości otwarcia boiska radny Jakub Prokopowicz podkreślił, że to nie koniec inwestycji w tej części miasta. Po oficjalnych uroczystościach na nowym boisku szkolnym odbył się pierwszy mecz piłki nożnej, który zainaugurował Pan Prezydent. Uczniowie otrzymali również od prezydenta upominki.

Nowe boisko znalazło się w poprzedniej edycji budżetu obywatelskiego. Dzięki wykonanym pracom uczniowie mają do dyspozycji nowoczesny obiekt z poliuretanową nawierzchnią do gry w piłkę nożna i ręczną. W planach jest także montaż piłkochwytów. W otwarciu boiska sportowego wzięła także udział dyrektor Wydziału Inwestycji Marta Poremba oraz radny Leszek Zegzda.

źródło: nowysacz.pl