I miejsce w I Sądeckich Konfrontacjach Artystycznych Talentów

Aktualności SP 8 » Archiwum aktualności - rok szk. 2014/2015

6 maja 2014 w Miejskim Ośrodku Kultury odbyły się I Sądeckie Konfrontacje Artystycznych Talentów.

Zorganizowany przegląd miał na celu umożliwienie prezentacji i występu na scenie utalentowanym dzieciom i młodzieży oraz promowanie młodych talentów. Wśród występujących nie mogło zabraknąć również reprezentacji naszej szkoły.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu wszystkich prezentacji jury postanowiło zaprosić do udziału
w Koncercie Finałowym Wiktorię Tracz, która na deskach MOK-u wykonała piosenkę ,,Nadzieja moja” wyśpiewując tym samym I nagrodę w Sądeckich Konfrontacjach Artystycznych Talentów.

Wiktorii gratulujemy udanej prezentacji oraz wysokiego poziomu artystycznego przygotowanego występu i życzymy dalszych sukcesów!