Sukces klasy 2b

Aktualności SP 8|Galeria

Sądecki Rajcuś to konkurs, którego celem jest przede wszystkim zachęcenie dzieci do poznawania zabytków i tajemnic Nowego Sącza oraz najbliższej okolicy. W konkursie mogą uczestniczyć uczniowie klas 1-3 z Nowego Sącza i okolic. W tym roku naszą szkołę reprezentowała klasa 2 b. Odbyła ona wycieczkę po naszym mieście pod okiem pani przewodnik Doroty Wołoszczuk, która bardzo ciekawie opowiadała o historii i zabytkach Nowego Sącza. Później uczniowie w ramach prac konkursowych przygotowali grupowe prace plastyczne, będące KSIĘGAMI DZIEJÓW Nowego Sącza. Naszym kolegom udało się zdobyć główną nagrodę, czyli 1 miejsce w kategorii klas 2. Nagrody zostały wręczone w Sądeckim Ratuszu przez organizatorów konkursu Stowarzyszenie Horyzonty.