II miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej

Aktualności SP 8 » Archiwum aktualności - rok szk. 2014/2015

Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu odbyła się kolejna, siódma już edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej "Let’s sing a song".

W tegorocznych zmaganiach naszą szkołę reprezentował zespół wokalny "Ósemka", który w czasie konkursowych prezentacji zaprezentował 2 – głosowy utwór "When we believe".

Wszyscy uczestnicy prezentowali wysoki poziom muzyczny i językowy, a profesjonalne jury w składzie: dr Renata Jonakowska – Olszowska (nauczyciel klasy wokalu w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia), Cecylia Wojdyło (nauczyciel gry na skrzypcach w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia), Anna Mirek (tłumacz języka angielskiego), Katarzyna Wnuk (konsultant wydawnictwa Macmillan) wyłoniło zwycięzców przyznając naszym dziewczynkom wysokie – II miejsce w kategorii zespołów wokalnych.

Gratulujemy rozśpiewanej "Ósemce" i życzymy dalszych sukcesów!!!