Młodzi siatkarze na podium

Aktualności SP 8|Galeria

W dniu 14 kwietnia w Bobowej rozegrano Finał Rejonu Małopolski Wschód „Kinder + Sport” 2017/2018 mini siatkówki chłopców w kategorii dwójek (rocznik 2007 i młodsi), trójek (rocznik 2006) oraz czwórek (rocznik 2005).
Po rozegranych wcześniej czterech turniejach eliminacyjnych w finale spotkały się najlepsze zespoły, które rywalizowały o tytuł mistrza rejonu oraz miejsca premiowane awansem do finałów wojewódzkich. Wśród najlepszych zespołów znaleźli się również uczniowie naszej szkoły, którzy pod czujnym okiem pana Leszka Machety trenują w SKPS Dunajec.
Chłopcy sprawili się jak należy zdobywając najwyższe miejsca oraz pokazując prawdziwego ducha sportowej rywalizacji.

I MIEJSCE w kategorii trójek wywalczył Fabian Rokita z klasy 5b, który wraz z kolegami z drużyny zwyciężył we wszystkich rozegranych meczach. Na II MIEJSCU znalazła się drużyna, w której swoje umiejętności z powodzeniem zaprezentował Maciej Kucharski z klasy 5b.

W kategorii czwórek mamy również swoich medalistów. II MIEJSCE wywalczyła drużyna, w której zagrał Jakub Piech z klasy 7a oraz Bartłomiej Szyszka z klasy 6a.

Serdecznie gratulujemy 😊

Źródło: SKPS Dunajec Nowy Sącz