Nowe książki w Szkolnej Bibliotece!!!

Aktualności SP 8 » Archiwum aktualności - rok szk. 2017/2018

Biblioteka szkolna z przyjemnością informuje, że z otrzymanej dotacji z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w kwocie 15000 zł zakupiła 1064 egzemplarze książek. Przygotowując nasze propozycje, staraliśmy się jak najlepiej spełnić oczekiwania młodego czytelnika.

Nasz księgozbiór wzbogacił się o dziecięcą i młodzieżową literaturę obyczajową, powieści przygodowe i podróżnicze, fantastykę i fantasy, komiksy, bajki i wiersze dla dzieci, baśnie oraz oczywiście lektury szkolne w liczbie 739 egzemplarzy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, tych najmłodszych i tych ze starszych klas do wypożyczania , na pewno każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Zapraszamy również wszystkich uczniów i rodziców do zapoznania się z prezentacją multimedialną pt. "Wpływ czytania na rozwój dzieci i młodzieży".

Pliki do pobrania: