Orszak Jagiełły 2017

Aktualności SP 8 » Archiwum aktualności - rok szk. 2017/2018|Jubileusz 120 lat|Galeria

W pierwszym dniu naszego jubileuszu (25.10) Król Jagiełło w towarzystwie pięknych dam, giermków oraz rycerzy, przeprowadził całą brać ósemkową Alejami Batorego do dworca PKP, gdzie na naszych uczniów i nauczycieli czekały różne atrakcje, w tym największa z nich - przejazd pociągiem retro do Piwnicznej. Sami zobaczcie jak było odświętnie!

Kulminacyjnym momentem, kończącym przemarsz kolorowego korowodu było wypuszczenie 120-tu balonów, symbolizujących lata istnienia naszej Czcigodnej Jubilatki. Uczestnicy korowodu i przechodnie mieli z tego wielką frajdę, a słoneczko uśmiechnęło się do nas i wyjrzało z za chmur:)

Zapraszamy również do obejrzenia krótkiego filmu na temat naszej szkoły i samej atrakcji przejazdu pociągiem retro.