Zapraszamy Wszystkich do w zięcia udziału w jubileuszu 120 - lecia naszej szkoły. Prosimy o zapoznanie się z treścią zaproszenia na naszą uroczystość oraz harmonogramem imprez.

Projekt pt. "Być jak muszkieter"

Aktualności SP 8|Galeria

Klasa 2a integracyjna realizuje w tym roku projekt pt. „Być jak muszkieter”. W związku z tym na pierwsze spotkanie cyklu, zaprosiła panią Dyrektor Beatę Kozieł. W ramach całorocznej realizacji projektu uczniowie wykazują się znajomością wartości moralnych. Pierwszą z nich był szacunek. Podczas zajęć często usłyszeliśmy jego werbalne dowody w postaci słów: proszę, przepraszam, dziękuję. Dzieci zadały pani Dyrektor pytania, na które odpowiedziała wyczerpująco. Podczas spotkania nasz gość pogratulował wszystkim uczniom świetnego pomysłu, a muszkieterowi miesiąca, którym został Filip Porębski, wręczyła certyfikat oraz drobny upominek. Dzieci odśpiewały piosenkę pt. „Trzej Muszkieterowie”, a pani Dyrektor oficjalnie rozpoczęła realizację naszego klasowego projektu. Otrzymała również certyfikat potwierdzający rzetelność kompetencji w zakresie norm i wartości moralnych oraz przestrzegania i stosowania ich w życiu codziennym. Na koniec były dla wszystkich życzenia wytrwania w postanowieniach oraz słodkie lizaki.