Zapraszamy Wszystkich do w zięcia udziału w jubileuszu 120 - lecia naszej szkoły. Prosimy o zapoznanie się z treścią zaproszenia na naszą uroczystość oraz harmonogramem imprez.

Wycieczka klasy 1a do Grybowa

Aktualności SP 8|Galeria

W dniu 3 października uczniowie klasy 1a wybrali się do Grybowa, by poznać tajemnice, jakie skrywa dwór Bolka Gniewnego ,,Stara Baśń". Przygoda rozpoczęła się bardzo zaskakująco, ponieważ zaraz po przybyciu na miejsce towarzyszący dzieciakom jeden z rodziców został...porwany...a zadaniem dzieci było wybawić go z pułapki . Gdy nasza grupa była już w komplecie, pod opieką księcia i księżniczki strzegących zamku ruszyliśmy zwiedzać kolejne komnaty i wieże zamkowe. Po dokładnym poznaniu zamkowych sekretów przyszła pora na regenerację sił i wesołe zabawy na placu zabaw, jednak nie był to koniec zaplanowanych na dzisiaj atrakcji . Kolejnym punktem przygody była sportowa rywalizacja, która sprawdziła celność dzieci podczas zajęć z łucznictwa. Przed powrotem do domu przyszła również pora na zaplanowane ognisko i pyszne kiełbaski . A potem... pozostało już tylko wracać do domu .