Zapraszamy Wszystkich do w zięcia udziału w jubileuszu 120 - lecia naszej szkoły. Prosimy o zapoznanie się z treścią zaproszenia na naszą uroczystość oraz harmonogramem imprez.

Wcieczka 2a integracyjnej i 2b do Krakowa

Aktualności SP 8|Galeria

26 września uczniowie klasy 2a integracyjnej i 2b wybrali się na wycieczkę do Krakowa, by zwiedzić Muzeum Archeologiczne, a w nim zobaczyć prawdziwe mumie, sarkofagi i Światowida ze Zbrucza. W części warsztatowej, dzieci malowały torby, na których znalazły się: Nefretete, Faraon, skarabeusz oraz grobowa maska. Następnie udali się do fabryki cukierków „Ciuciu Cukier Artist”, gdzie stworzono samodzielnie fantastyczne lizaki. Na końcu uczniowie odwiedzili Klockoland, w którym ¬– jak mówią – „było najfajniej”. Podczas wspólnej zabawy weszli do prawdziwego świata klocków LEGO. I tak z uśmiechami na ustach, słodkościami, pięknymi torbami, pamiątkami i miłymi wspomnieniami wrócili do Nowego Sącza.