Zapraszamy Wszystkich do w zięcia udziału w jubileuszu 120 - lecia naszej szkoły. Prosimy o zapoznanie się z treścią zaproszenia na naszą uroczystość oraz harmonogramem imprez.

Uwaga, uwaga!!!

Aktualności SP 8|Galeria

Uwaga, uwaga! W związku ze zbliżającym się wielkimi krokami jubileuszem 120 - lecia naszej Szkoły zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich ABSOLWENTÓW ,,Ósemki". Poszukujemy starych fotografii - zdjęć grupowych, zdjęć z wycieczek, imprez szkolnych, starych kronik klasowych itp. Pomóżcie nam stworzyć niepowtarzalną galerię naszej 120 - letniej historii. Zdjęcia (podpisane na odwrocie) prosimy składać w pokoju nauczycielskim .

Na zachętę rok szkolny 1994/1995, klasa 1b . Może ktoś rozpozna się na zdjęciu?? Zachęcamy do oznaczania znajomych i udostępniania wiadomości dalej .