Zawody pływackie

Aktualności SP 8 » Archiwum aktualności - rok szk. 2016/2017|Galeria

W dniu 2 czerwca na krytej pływalni MOSiR odbyły się zawody pływackie FESTIWAL KINDER+SPORT dla uczniów klas 3. Reprezentację naszej szkoły stanowili uczniowie klasy 3c, którzy w bieżącym roku szkolnym uczęszczali na lekcje pływania. Nasi reprezentanci podzieleni zostali na dwa 8 - osobowe zespoły, które na małym i dużym basenie rywalizowały z uczniami innych sądeckich szkół podstawowych.

Drużyna RACZKÓW w składzie: Natalia Zając, Natalia Świgut, Amelia Stasianek, Karolina Pokrzywniak, Roksana Gawlikowska, Dawid Kocemba, Daniel Litwa i Arkadiusz Majewski w klasyfikacji ogólnej zdobyli II MIEJSCE na małym basenie, zaś drużyna SZCZUPAKÓW, w której znaleźli się Antoni Faschenkieder, Patryk Baran, Błażej Pomietłowski, Karol Brach, Kamil Kocemba, Julia Wójcik, Emilia Jurczyk, Julia Augustynowicz nagrodzeni zostali I MIEJSCEM oraz medalem ,,Radosnego Pływaka" za waleczność, ducha walki i sportową postawę.

Rozgrywki sportowe oglądało się tym przyjemniej, że na trybunach zasiadły uczennice klasy 3c, które specjalnie na tę okazję przygotowały okolicznościowe transparenty i zagrzewały do walki naszych pływaków