Zakończenie Akademii Filmowej FILMINEK

Aktualności SP 8 » Archiwum aktualności - rok szk. 2016/2017|Galeria

W dniu 10 maja uczniowie klasy 1a, 1b i 3c zakończyli zajęcia Akademii Filmowej FILMINEK. Z tej okazji przed rozpoczęciem seansu dzieci zaproszone zostały na wernisaż pracy ,,Nasz witaminkowy przyjaciel", gdzie mogły podziwiać prace wszystkich uczestników akademii. Po słodkim poczęstunku sympatyczna pszczółka zaprosiła uczniów do sali kinowej na animację ,,Pszczółka Maja" oraz wprowadziła w tematykę ostatnich zajęć poprzez wesołe zagadki, piosenkę i taniec. Poprzez zabawę dzieci dowiedziały się wielu informacji nt. mieszkańców łąki. W ramach podsumowania całego semestru FILMINKA wszystkie klasy nagrodzone zostały DYPLOMAMI UZNANIA, prezentem - niespodzianką oraz balonową pszczółką, które stanie ozdobą sal lekcyjnych.