Udział naszych uczniów w konkursie biologiczno – sportowym "Silni wiedzą, mocni w życiu"

W dniu 31 maja uczniowie klasy 7a - Zosia Chlipała, Emilka Chomoncik i Przemek Rola reprezentowali naszą szkołę w konkursie biologiczno – sportowym „Silni wiedzą, mocni w życiu”, organizowanym przez Szkołę Podstawową w Wielogłowach. Drużyna wykonała prezentację multimedialną „Mój bohater w świecie sportu” przedstawiając sylwetkę Roberta Kubicy, rozwiązywała test dotyczący odżywiania i zdrowego trybu życia oraz brała udział w sportowej rywalizacji. Warto również dodać, że prezentacja naszych uczniów została wyróżniona przez Beatę Leśnik - Mistrzynię Świata w Kickboxingu. Gratulujemy osiągniętego wyniku i włożonego wysiłku!