Nasze sukcesy w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Patriotycznej

W dniu 17 listopada na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury odbyła się kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Patriotycznej. Do konkursowej rywalizacji stanęli soliści i zespoły wokalne z sądeckich szkół podstawowych, którzy przed zgromadzoną licznie widownią oraz Komisją Artystyczną prezentowali przygotowane utwory. Z dumą informujemy, że chór szkolny ,,Ósemka" swoim wykonaniem utworu ,,Kocham wolność" wyśpiewał I MIEJSCE w kategorii zespółów wokalnych klas IV - VIII. Świetnie poradziła sobie również nasza solistka - Iga Adamczyk, która wykonując utwór ,,Biało - czerwone" wyśpiewała II MIEJSCE w swojej kategorii wiekowej. W naszej tegorocznej reprezentacji znalazły się: Kasia Potoniec i Gabrysia Kamińska z klasy 4a, Zuzanna Laskosz z klasy 4b, Maja Butwina, Wiktoria Habas, Martyna Piszczek z klasy 4c, Pola Dybiec z klasy 5a, Iga Adamczyk z klasy 5b, Wiktora Janisz z klasy 6a oraz Zosia Chlipała, Zuzia Cieślak i Kasia Stożek z klasy 7a.